Profesjonalny projekt wizytówki

Pomimo że coraz więcej firm stawia na promocję swojej marki online, to cały czas działania offline mają duże znaczenie. Zwłaszcza w sektorze B2B, gdzie podczas networkingu niezwykle przydatne są wizytówki.

Indywidualnie projektowane wizytówki

W sieci znajdziesz masę generatorów wizytówek, gotowych wzorów. Problem z wykorzystaniem klasycznych szablonów jest taki, że z łatwością może skopiować je również konkurencja. Przez to twoja firma niczym się nie wyróżni, co utrudnia odniesienie sukcesu. Natomiast my projektujemy od podstaw. Dzięki temu mają one niepowtarzalny wygląd i dobrze oddają charakter Twojej firmy.

Odpowiednie zaprojektowanie wizytówki wydaje się banalne, jednak jest sporym wyzwaniem. Na niewielkiej powierzchni muszą znaleźć się niezbędne informacje (jednocześnie nie może być ich zbyt dużo), a przy tym musi ona dobrze wyglądać i sprawdzać się jako narzędzie marketingowe.

Jakie wymiary ma wizytówka?

Wymiary większości wizytówek nie przekraczają 90×55 mm, wyjątkiem są Yongō używane w Japonii, których wymiary to 91×55 mm. Jednocześnie w różnych krajach zostały przyjęte różne standardy. W Polsce najczęściej wykorzystuje się wizytówki 90×50 mm, jednak np. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, czy też Francji to 85×55 mm. A jeśli chcesz działać na rynku USA lub Kanady to dobrze jest zaprojektować wizytówki w wymiarze 89×51 m.

Warto wybrać odpowiedni wymiar w zależności od rynku, na którym zamierzasz działać. Natomiast jeśli bierzesz udział np. w międzynarodowej konferencji, gdzie będą przedstawiciele wielu państw, to dobrze jest skorzystać z międzynarodowego standardu ISO 7810 ID-1, w takim wypadku wizytówka jest wielkości karty kredytowej a jej wymiary to 85,60×53,98mm.

Możemy wykonać projekt w dowolnym rozmiarze, standardowo projektujemy pod wymiary najczęściej wykorzystywane w Polsce (90x50mm), jednocześnie, jeśli masz specjalne wymagania, to po prostu nas o tym poinformuj.

Projekt wizytówek od A do Z

Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę, na każdym etapie współpracy. Całość zaczyna się od kontaktu. Na tym etapie ustalamy oczekiwania względem wizytówki, odkrywamy charakter firmy, gdzie będą wykorzystywane, jaki wizerunek kreuje twoja firma.

Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu wizytówki, nasi klienci mają wgląd w wykonywane prace, dzięki czemu wiedzą, na jakim etapie się znajdujemy. Ostatnim etapem jest wysłanie gotowego projektu. Jeśli masz jakieś uwagi, chciałbyś wprowadzić zmiany, to możesz to zrobić.