Strony internetowe Bydgoszcz

 

Profesjonalne projektowanie stron internetowych w Bydgoszczy dotyczy zarówno mniejszych jak i większych firm i przedsiębiorstw.

Korzystając z naszej oferty zyskujesz pewność i gwarancję, że stworzona dla Ciebie strona www zostanie wypozycjonowana najlepiej jak to możliwe! Poprzez bogatą wiedzę naszych doświadczonych specjalistów Twoja witryna osiągnie bardzo wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google!

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron www Bydgoszcz świetne rozwiązanie dla Twojej firmy, nasza oferta obejmuje w swoim zakresie tworzenie nowoczesnych stron internetowych, które z całą pewnością spełnią oczekiwania wszystkich klientów. Stawiając na ogromne doświadczenie firmy otrzymujesz pewność, iż Twoja firma a tym samym marka zostanie skutecznie wypromowana.

Podejmujemy się każdego zadania, nawet bardzo skomplikowanego, bardzo dobrze znamy obecną sytuację na rynku, dostosowujemy się do stawianych nam wymagań, dzięki czemu możesz mieć pewność, iż Twój projekt zostanie wykonany szybko i profesjonalnie! Co więcej? Kompleksowo wykonana strona internetowa w łatwy i szybki sposób trafi do grona klientów zainteresowanych Twoją usługą lub produktem.

Strona internetowa pełni rolę handlowca online, który metodą wirtualną pracuje na sukces Twojej firmy i to przez 24h/dobę! 🙂

Zdobądź więcej klientów z Bydgoszczy i okolic!

Projekt graficzny szyty na miarę Twoich potrzeb

Strony internetowe Bydgoszcz Twój strzał w 10! Zajmujemy się tworzeniem unikalnych, nieszablonowych oraz profesjonalnych projektów graficznych. Każdy przygotowywany przez nas projekt jest dopasowywany do potrzeb klientów w sposób indywidulany, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Co nas wyróżnia? To, że projektując witrynę www przywiązujemy uwagę do wszystkich szczegółów, nawet bardzo drobnych, bowiem liczy się każdy detal! Takie rozwiązanie sprawi, iż Twoja strona www będzie w 100% doskonała. Zespół naszych pracowników tworzą doświadczeni specjaliści, graficy, którzy śledzą aktualne trendy oraz ciągle się udoskonalają!

Strona internetowa zgodna z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

Wybierając tworzenie stron Bydgoszcz otrzymujesz pewność, że nasi specjaliści podczas projektowania zwracają szczególną uwagę na to, aby każda witryna była w kompletny sposób optymalna od strony użytkownika! Dla nas szczególne znaczenie ma przejrzystość grafiki, odpowiednie działanie wszystkich elementów strony internetowej, inteligentna wyszukiwarka, w także właściwe dostosowanie do potrzeb wszystkich użytkowników Twojej strony www. Dzięki naszej ofercie otrzymasz wysokiej jakości witrynę, co tym samym przełoży się na większa liczbę odwiedzin potencjalnych klientów a jednocześnie zwiększając Twoje zyski!

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych dzięki technologii Responsive Web Design (RWD)

Projektowane przez nas strony internetowe to idealne rozwiązania do każdego rodzaju urządzenia mobilnego, bowiem są one odpowiednio dostosowane. Poprzez wykorzystanie nowoczesnej technologii Responsive Web Design doskonale dopasowują się do każdego rodzaju ekranu! Jest to rozwiązanie niezwykle korzystne dla firmy, ponieważ bardzo pozytywnie wpływa na jej wizerunek, zmieniając go na jeszcze bardziej profesjonalny. Wpływa to również na zadowolenie klientów, którzy mogą przeglądać wszystkie oferty w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Łatwe zarządzanie treścią dzięki CMS

Nowoczesny system zarządzania treścią umożliwia administrację Twojej witryny bez żadnych problemów. Jeśli interesuje Cię tworzenie stron internetowych Bydgoszcz to świetna opcja dla Ciebie! Zarówno dodawanie zdjęć, wprowadzanie tekstów oraz wszelkie aktualizacje to sama przyjemność.

Łatwiejsze pozycjonowanie dzięki stronie zgodnej z zasadami SEO

Tworzymy strony www zgodnie z zasadami SEO, to bardzo istotne, bowiem dzięki temu Twoja witryna w bardzo szybkim czasie zajmuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Co istotne? Gdy zakończymy projektowanie strony internetowej dajemy Ci gwarancję fachowej i kompleksowej pomocy administracyjnej. Korzystając z naszej oferty otrzymujesz potężne wsparcie nie tylko w kwestii spraw technicznych, ale również marketingowych. W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji, podczas rozbudowy strony, aktualizacji skryptów oraz zabezpieczeń. Okres gwarancyjny usługi przez nas świadczonej wynosi 12 miesięcy.

Etapy realizacji projektu

Wszystkie realizowane przez nas projekty rozpoczynamy od bardzo precyzyjnego zbadania potrzeb oraz odpowiedniego przygotowania specyfikacji techniczno- funkcjonalnej. Aby tworzony projekt był sprawny zostaje mu przypisany Project Manager, który odpowiada za każdy etap, wszystkie zadania oraz wywiązywanie się z terminów realizacji podczas współpracy.

1. Analiza potrzeb i koncepcja stron
 • Stworzenie koncepcji dotyczącej strony graficznej projektu
 • Ustalenie struktury logicznej oraz układu elementów i modułów
 • Opracowanie architektury informacji

2. Projekt graficzny

 • Przygotowanie makiety funkcjonalnej UX
 • Wykonanie widoków graficznych strony głównej oraz podstron

3.  Programowanie

 • Stworzenie frontend’u HTML5/CSS3 w oparciu o przygotowane grafiki
 • Zaprogramowanie i wprowadzenie backend’u – systemu zarządzania treścią CMS, bazy danych, funkcji, modułów i formularzy)
 • Uwierzytelnienie oraz optymalizacja kodu źródłowego
 • Wykonanie testów wewnętrznych oraz zewnętrznych

4. Uzupełnienie strony

 • Wprowadzenie treści oraz zdjęć
 • Podwieszenie pod docelową domenę
 • Konfiguracja zabezpieczeń na docelowym serwerze, certyfikat SSL
 • Przeprowadzenie szkolenia z obsługi panelu zarządzania treścią CMS

5.  Wsparcie powdrożeniowe

 • Stała opieka nad projektem oraz 12 miesięcy gwarancji
 • Wsparcie techniczne – telefon, e-mail oraz system zarządzania projektami
Funkcjonalności projektowanych stron internetowych
 • indywidualny i profesjonalny projekt graficzny
 • zgodność z obecnie obowiązującymi normami RODO
 • responsywność (RWD), która zapewnia prawidłowe wyświetlanie strony na wszystkich urządzeniach
 • Struktura witryny zgodna z zasadami użyteczności User Experience (UX) oraz User Interface (UI)
 • witryna wyposażona w system zarządzania treścią
 • intuicyjny panel administracyjny CMS do samodzielnego zarządzania stroną internetową
 • podpięcie Social Media (np. Facebook, Google+, Youtube, Twitter, Instagram)
 • wiele wersji językowych
 • edycja logo, menu, slidera, treści, zdjęć, danych kontaktowych
 • dodawanie kolejnych podstron, kategorii, zdjęć i filmów
 • galeria zdjęć i filmów
 • slider z elementem wideo lub ze zmieniającymi się zdjęciami
 • dodawanie różnego rodzaju dokumentów np. PDF, zdjęcia, filmy
 • blog i/lub aktualności
 • dodawanie i usuwanie administratorów strony oraz nadawanie im uprawnień
 • optymalizacja pod kątem SEO (pozycjonowania w Google)
 • interaktywna mapa dojazdu do siedziby firmy
 • newsletter
 • formularz kontaktowy
 • informacja o cookies
 • sitemap
 • walidacja W3C, optymalizacja i kompresja kodu źródłowego witryny

Czy wiesz, że…

 

Jeśli posiadasz swoją stronę internetową możesz zyskać bardzo wiele, w szczególności jeśli mieszkasz w Bydgoszczy. Jest to bowiem miasto, które niezwykle szybko się rozwija, dzięki czemu masz szansę na ogromny sukces! Obecnie postęp technologiczny sprawił, iż większość rzeczy dzieje się w internecie, co bardzo korzystnie wpływa na budowanie marki oraz dobrego wizerunku Twojej firmy. Jako ciekawostkę można podać przykład, iż fraza „salon kosmetyczny Bydgoszcz” jest wyszukiwana w ciągu jednego miesiąca nawet kilka tysięcy razy. Warto zatem pozycjonować stronę internetową, bowiem dla firm które chcą dotrzeć do większej liczby klientów może to być świetne i skuteczne rozwiązanie!

Strony internetowe Bydgoszcz - Jakość - Profesjonalizm - Kreatywność

Zadowolenie Klientów
Warto zdecydować się na tworzenie stron www Bydgoszcz, wybierając ofertę naszej firmy zyskujesz zadowolenie i satysfakcję, bowiem jest to nasz główny priorytet!

Otrzymasz od nas bardzo istotne elementy, które spowodują szybki i skuteczny rozwój Twojej witryny www. Profesjonalna i kompleksowa optymalizacja a także przygotowywanie unikalnych treści o bardzo wysokiej jakości to tylko niewielka część tego co możesz od nas otrzymać w cenie!

Firmy z Bydgoszczy oraz sąsiednich okolic już nam zaufały!

Nasi obecni klienci zarówno z Bydgoszczy jak i pobliskich okolic cieszą się z zaprojektowanych, nowoczesnych stron internetowych, które zastąpiły ich stare witryny. Nasi doświadczeni pracownicy wprowadzają innowacyjne rozwiązania takie jak miedzy innymi: responsywność oraz skuteczna optymalizacja pod kątem technicznym, która nastawiona jest przede wszystkim na pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla firmy, ponieważ przyciąga obiorców, którzy bardzo często zmieniają się później w Twoich klientów.

Tworzenie stron internetowych ma kluczowe znaczenie w rozwoju biznesu

Dzisiaj prowadząc biznes online, musisz pamiętać aby odpowiednio i skutecznie go promować, szczególnie stosując stronę internetową!

Warto zaznaczyć, iż niezwykle szybki rozwój technologiczny znacznie przyczynił się nie tylko do sprzedaży, ale również poszukiwania wielu usług i produktów za pomocą wyszukiwarek internetowych. Jest to sygnał, który naprawdę warto wykorzystać, aby Twoja firma osiągnęła jeszcze lepsze wyniki. Decydując się na projektowanie stron internetowych Bydgoszcz, otrzymujesz odpowiednio przygotowaną witrynę, dzięki czemu jesteś w stanie dotrzeć do szerszego grona odbiorców oraz wyróżnić się na tle całej konkurencji. Co więcej? Właściwe przedstawienie oferty, przejrzystość, łatwa i prosta obsługa oraz nowoczesny i ciekawy design pomoże uplasować Twoją witrynę na bardzo wysokich pozycjach!

Wygląd strony internetowej- najważniejszy krok w stronę sukcesu firmy

Co warto mieć na uwadze? To przede wszystkim jakość wykonywanych usług oraz właściwy design!

W tym celu warto zastosować marketing internetowy, zadbać aby na stronie internetowej znalazły się wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktów bądź usług. Stosując odpowiednią grafikę skutecznie przyciągniesz klientów! Taki zabieg jest bardzo pozytywnym działaniem, zwiększa sprzedaż co jednocześnie powoduje większe zyski Twojej firmy. Pamiętaj, jeśli potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej, powierzaj to zadanie doświadczonym specjalistom od UX/UI, grafikom którzy bez problemu zrealizują Twój projekt.

Projektowanie stron internetowych- Bezpieczeństwo, Technologia oraz Jakość

Warto mieć na uwadze, iż wszelkie standardy jakościowe zmieniają się wraz z postępem technologicznym, dlatego zaleca się aby bacznie śledzić aktualnie stosowane rozwiązania!

Co istotne? Aby strona internetowa była jak najbardziej widoczna w wyszukiwarkach internetowych należy zastosować innowacyjną technologię. Wybierając strony internetowe Bydgoszcz zyskujesz pewność, że wszystkie podejmowane działania sprawią, iż strona będzie bezpieczna i stabilna!
Stosując się do wytycznych Google oraz standardów określonych przez W3C ( światową organizację, która zajmuje się standardami stron) możliwe jest stworzenie innowacyjnej witryny, która sprawi iż sukces Twojej firmy będzie bliżej niż ci się wydaje! Aby zapewnić bezpieczeństwo witrynie wszelkie informacje są szyfrowane oraz zabezpieczane stosując protokół bezpieczeństwa SSL. To gwarancja bezpieczeństwa zarówno dla właściciela strony jak i jego klientów!

Optymalizacja strony - skuteczny sposób na dotarcie szerokiego grona odbiorców

Specjaliści zajmujący się branżą IT potwierdzają, że z wyszukiwarki Google korzysta już obecnie około 90% ludności!

Warto zatem zadbać o to, aby strona www była dostępna dla wszystkich użytkowników, w tym celu najlepszym rozwiązaniem jest jej optymalizacja. Dzięki takiemu zastosowaniu w bardzo szybki sposób znajdzie się na wysokich pozycjach w wyszukiwaniach Google. Bardzo istotne jest, aby przestrzegać standardów Google oraz innych wytycznych W3C.

Firmowe strony www a korporacyjne serwisy internetowe

Należy pamiętać, aby strona internetowa firmy zawierała najważniejsze informacje o ofercie, działalności a także właściwe dane kontaktowe.

Każdy element, który znajduje się na stronie www powinien być czytelny i zrozumiały, spójna całość powinna przyciągać uwagę klientów. Strona serwisu korporacyjnego różni się od strony firmowej tym, ze jest nieco bardziej rozbudowana. Strona firmowa zwiera kilka podstron oraz drobne funkcjonalności, natomiast serwisy korporacyjne odznaczają się rozbudowaną strukturą, bowiem ich głównym celem jest ukazanie pozycji na rynku. Warto dodać, iż strony korporacyjne bardzo często oferują szereg udogodnień, tym samym pozytywnie wpływając na wizerunek firmy.

Sposób na wzrost konwersji - serwisy produktowe

Zarówno serwisy produktowe jak i landing page mają na celu zwiększenie konwersji. Ich zastosowanie pozwala bardziej zaciekawić klienta produktem bądź usługą.

Głównym powodem, dla którego zaleca się promowanie marki z zastosowaniem tego typu witryny jest szeroka możliwość pozycjonowania w wyszukiwarce, oraz zainteresowanie potencjalnych klientów. Powinieneś zadbać, aby szata graficzna była oryginalna, jedyna w swoim rodzaju, a jednocześnie kojarzyła się z daną usługą lub produktem. Jest to idealne rozwiązanie, które dobrze wypromuje Twoją firmę, w taki sposób aby zapadła w pamięci klientów na długo!

Landing Page - innowacyjny wymiar strony internetowej

Strony landing page dają możliwość o wiele bardziej skuteczniejszego wypromowania Twojego produktu lub usługi, w porównaniu z innymi stronami www jest to nawet kilkaset procent!

Stronę typu landing page charakteryzuje prosty schemat budowy, grafika która eksponuje produkt lub usługę. Strona posiada także informacje w formie call to action oraz specjalny formularz kontaktowy. Jest to rodzaj strony internetowej, która najczęściej jest wybierana w momencie rozpoczynania marketingu sieciowego. Co istotne? Landing Page powinna mieć dużą ilość zamówień w porównaniu do ilości odwiedzin witryny.

Responsywne strony internetowe- przyszłość czy może obecnie to już standard?

Mimo, iż żyjemy obecnie w czasach postępu technologicznego, oraz dobie wielu różnych urządzeń mobilnych należy pamiętać przede wszystkim, aby strona była responsywna! Jest to niezwykle istotne, bowiem dzięki temu dopasuje się ona do każdego rodzaju ekranu, co tym samym wpłynie na większą liczbę odbiorców i większe zyski. Dawniej był to tylko zwykły dodatek, a dzisiaj to element kluczowy bez którego nie można się obejść!

Obecnie w większości miejsc można korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu, telefony oraz inne urządzenia mobilne stały się przedmiotami codziennego użytku. Strona internetowa musi być responsywna, bowiem większość użytkowników nie wyobraża sobie życia bez korzystania z internetu. Wybierając strony internetowe Bydgoszcz otrzymujesz możliwość dostosowania witryny do wszystkich rodzajów urządzeń mobilnych, a także dotarcia do większej liczby odbiorców. Dzięki takiemu zastosowaniu znacznie zwiększa się prawdopodobieństwo, że klienci którzy przejrzą Twoją stronę skorzystają z usług lub zakupią oferowane produkty!