Strony internetowe

Projektujemy nowoczesne, funkcjonalne i atrakcyjne strony internetowe, które skutecznie poprawią wizerunek Twojej firmy, marki a także produktu.

Szczegółowa analiza potrzeb oraz konkurencji naszych Klientów zapewnia skuteczność tworzonych przez nas projektów. Każda strona internetowa jest budowana zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki temu efektem naszej pracy jest profesjonalnie zaprojektowana strona www, która skutecznie trafia do właściwych odbiorców, wyróżnia się na tle konkurencji, sprzedaje oraz promuje.

Indywidualny projekt graficzny szyty na miarę potrzeb

Opracowując projekt graficzny dla Twojej firmy stawiamy na profesjonalny i indywidualny wygląd, który pozwala skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji.  Projektując każdy element strony internetowej bierzemy pod uwagę każdy nawet najmniejszy szczegół. Dzięki czemu nasz zespół doświadczonych grafików jest w stanie przygotować wyjątkową grafikę szytą na miarę potrzeb.

Struktura witryny zgodna z zasadami użyteczności User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

W naszej pracy dążymy do tego by każda zbudowana przez nas witryna była całkowicie optymalna od strony użytkownika. Inteligentna wyszukiwarka, odpowiednia nawigacja, sprawne działanie wszystkich elementów strony i przejrzysta grafika pomogą Twoim klientom w dotarciu do potrzebnych informacji. Dobrze zgrane i działające elementy sprawią, że Twoi odbiorcy szybciej dokonają zakupu, zamówią usługę, zapiszą się do newslettera czy wypełnią formularz kontaktowy.

Responsywna strona internetowa (RWD) dostosowana do urządzeń mobilnych

Budowane przez na strony są dostosowane do każdej wielkości ekranu. Dzięki temu użytkownicy mogą swobodnie korzystać z niej zarówno na urządzeniach mobilnych jak i stacjonarnych. Tak przygotowana strona internetowa zapewnia większy ruch oraz profesjonalny wizerunek Twojej firmy.

System Zarządzania Treścią (CMS)

Dzięki zastosowaniu systemu zarządzania treścią (CMS) dajemy do dyspozycji narzędzie, przy pomocy którego można sprawnie i bez problemu zarządzać swoją witryną, aktualizować niezbędne informacje, dodawać zdjęcia i ważne wydarzenia działalności firmy.

Optymalizacja SEO i pozycjonowanie

Tworząc strony od samego początku kładziemy nacisk na obecnie obowiązujące wymogi SEO by ułatwić późniejsze pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Dzięki temu strona www szybciej znajdzie się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Opieka nad stroną

Gwarantujemy pełne wsparcie administracyjne, techniczne i marketingowe po zakończeniu prac nad projektem. Zapewniamy bezpieczeństwo i aktualizację skryptów oraz jesteśmy do dyspozycji w razie potrzeby rozbudowy systemu. Każdy projekt jest objęty 12 miesięczną gwarancją.

Etapy realizacji projektu

Pracę nad Twoim projektem rozpoczniemy od zbadania potrzeb oraz przygotowania specyfikacji techniczno-funkcjonalnej. Do prowadzenia projektu przydzielimy dedykowanego Project Managera, który będzie odpowiedzialny za sprawną oraz terminową realizację poszczególnych etapów i zadań.

1. Analiza potrzeb i koncepcja stron
 • Ustalenie koncepcji graficznej projektu
 • Rozplanowanie struktury logicznej oraz układu elementów i modułów
 • Utworzenie architektury informacji

2. Projekt graficzny

 • Przygotowanie makiety funkcjonalnej UX
 • Wykonanie widoków graficznych strony głównej oraz podstron

3.  Kodowanie

 • Przygotowanie frontend’u HTML5/CSS3 na podstawie wykonanych grafik
 • Zaprogramowanie i wdrożenie backend’u (systemu zarządzania treścią CMS, bazy danych, funkcji, modułów i formularzy)
 • Walidacja oraz optymalizacja kodu źródłowego
 • Przeprowadzenie testów wewnętrznych i zewnętrznych
4. Uzupełnienie strony

 • Wprowadzenie przykładowych treści i zdjęć
 • Podwieszenie pod docelową domenę
 • Konfiguracja zabezpieczeń na docelowym serwerze, certyfikat SSL
 • Przeprowadzenie szkolenia z obsługi panelu zarządzania treścią CMS

5.  Wsparcie powdrożeniowe

 • Gwarancja i opieka nad projektem
 • Support techniczny – e-mail, telefon oraz system zarządzania projektami
Funkcjonalności projektowanych przez nas stron internetowych
 • indywidualny i profesjonalny projekt graficzny
 • zgodność z obecnie obowiązującymi normami RODO
 • responsywność (RWD), która zapewnia prawidłowe wyświetlanie strony na wszystkich urządzeniach
 • Struktura witryny zgodna z zasadami użyteczności User Experience (UX) oraz User Interface (UI)
 • witryna wyposażona w system zarządzania treścią
 • intuicyjny panel administracyjny CMS do samodzielnego zarządzania stroną internetową
 • podpięcie Social Media (np. Facebook, Google+, Youtube, Twitter, Instagram)
 • wiele wersji językowych
 • edycja logo, menu, slidera, treści, zdjęć, danych kontaktowych
 • dodawanie kolejnych podstron, kategorii, zdjęć i filmów
 • galeria zdjęć i filmów
 • slider z elementem wideo lub ze zmieniającymi się zdjęciami
 • dodawanie różnego rodzaju dokumentów np. PDF, zdjęcia, filmy
 • blog i/lub aktualności
 • dodawanie i usuwanie administratorów strony oraz nadawanie im uprawnień
 • optymalizacja pod kątem SEO (pozycjonowania w Google)
 • interaktywna mapa dojazdu do siedziby firmy
 • newsletter
 • formularz kontaktowy
 • informacja o cookies
 • sitemap
 • walidacja W3C, optymalizacja i kompresja kodu źródłowego witryny

Tworzenie stron internetowych ma istotny wpływ na rozwój biznesu

Strona internetowa to jeden z podstawowych elementów współczesnego biznesu.

Odpowiednio zaprojektowania trafia do właściwych odbiorców, promuje oraz sprzedaje i wyróżnia. W dzisiejszych czasach szukanie produktów i usług odbywa się w głównej mierze za pomocą Internetu, dlatego obecność w tym medium jest kluczowa dla każdego biznesu. Solidnie zaprojektowana strona internetowa z pewnością zatrzyma użytkownika, skutecznie przedstawi ofertę, a w efekcie doprowadzi do sprzedaży. Strona ma za zadanie umożliwić klientowi skontaktowanie się z firmą i nawiązanie z nią współpracy. W związku z tym powinniśmy zadbać o to aby była ona przygotowana estetycznie, wyróżniała się ciekawym designem, łatwością w obsłudze oraz szybkością działania.

Wygląd strony internetowej kluczem do sukcesu

Strona internetowa to bardzo ważny element, dlatego też powinniśmy przygotować ją starannie oddając prestiż i renomę marki.

Strona www jest narzędziem marketingu interaktywnego dlatego powinny się znaleźć na niej wszelkie informacje na temat działalności oraz oferowanych przez nią produktów i usług. Strona www to szansa dla firmy, dlatego też powinna być dopasowana do unikalnych potrzeb i wymogów przedsiębiorstwa. Jednym z podstawowych czynników jest grafika, która kojarzy się z daną firmą. Jeżeli chcemy aby strona była profesjonalna powinniśmy zlecić jej wykonanie doświadczonemu zespołowi mającego na pokładzie grafika oraz specjalistę od UX/UI designu. Pamiętajmy o tym aby pokazać swój biznes w nieszablonowy sposób i uzyskać efekt zaskoczenia odbiorcy. Z pewnością uzyskamy to tworząc indywidualny szablon strony www szyty na miarę potrzeb.

Technologia, bezpieczeństwo i standardy jakości w projektowaniu stron internetowych

Tworząc stronę internetową powinniśmy pamiętać o standardach jakości jakie w tym czasie obowiązują oraz stosować właściwe rozwiązania do ich budowy.

Tylko wykorzystanie najnowszych technologii sprawi, że strona będzie stabilna, bezpieczna a właściwa optymalizacja wspomoże widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych powinno przebiegać według wytycznych Google oraz być zgodne ze standardami określonych przez W3C (światową organizację zajmującą się ustanawianiem standardów stron). Oznacza to, że chcąc zbudować profesjonalną stronę www, przyjazną dla użytkowników powinniśmy się do tych zasad stosować. W celu zabezpieczenia danych użytkowników warto również stosować standardy bezpieczeństwa, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Wszystkie informacje w bazach danych powinny być zabezpieczone przed niepożądanymi osobami przez szyfrowanie lub dodatkowy protokół bezpieczeństwa SSL. Takie rozwiązania sprawiają, że zarówno użytkownicy jak i właściciele witryny mogą czuć się bezpiecznie.  

Optymalizacja strony internetowej czyli jak dotrzeć do wielu odbiorców

Według badań specjalistów z branży IT ponad 90% użytkowników korzysta z wyszukiwarki Google. 

Tworząc stronę internetową powinniśmy ją właściwie zoptymalizować aby była zgodna ze standardami Google oraz wytycznymi jakie rekomenduje W3C.  Wszystkie te zabiegi sprawia, że nowa strona internetowa szybko zostanie zaindeksowana przez wyszukiwarkę oraz osiągnie wyższe pozycje w wyszukiwarce Google.

Firmowe strony www a korporacyjne serwisy internetowe

Głównym zadaniem firmowej strony www jest przedstawienie oferty, najważniejszych informacji oraz danych teleadresowych.

Ważne jest aby to wszystko było zaprezentowane w sposób profesjonalny, solidny a całość powinna wzbudzać u potencjalnego Klienta odpowiednie zaufanie. Tworząc stronę www tego typu powinniśmy w jak najlepszy sposób przedstawić korzyści jakie wynikają ze współpracy z firmą. Strona firmowa jest z reguły prosta w budowie i składa się zazwyczaj z kilku podstron informacyjnych. Czasami zawiera również bloga firmowego oraz drobne funkcjonalności jak np. kalendarz rezerwacji. Dużo bardziej rozbudowana jest strona korporacyjna ze względu na szerszą ilość funkcjonalności, mnogość podstron informacyjnych, które często tworzą całe działy tematyczne. Serwisy korporacyjne to z pewnością atut wyróżniający duże firmy na rynku. Zadaniem tego typu strony jest funkcjonalność polegająca na kreowaniu pozytywnego i nowoczesnego wizerunku korporacji wobec swoich klientów, partnerów a także pracowników i specjalistów zainteresowanych współpracą. To strony, które poza funkcją czysto informacyjną na temat profilu działalności, oferty oraz danych teleadresowych zawierają szereg innych funkcjonalności (newsletter, strefa logowania, kalkulatory, systemy zamówień oraz wiele innych). Duże firmy chcą podkreślać swoją wysoką pozycję na rynku a co za tym idzie kreować swój wizerunek na lidera w branży. W związku z tym poszukują nieszablonowych rozwiązań tworzonych specjalnie dla nich.

Serwisy produktowe czyli jak skutecznie zwiększyć konwersję

Zadaniem serwisów produktowych oraz landing page jest maksymalne zwiększenie konwersji oraz zainteresowania oferowanym produktem lub usługą.

Dobrze zaprojektowana strona tego typu znacznie ułatwia marketing a całość działań przynosi większe efekty.Jeżeli głównym celem jest promocja danego produktu lub usługi online to dzięki zastosowaniu tego typu witryny mamy znacznie większe możliwości. Z pewnością są to lepsze warunki do pozycjonowania go w wyszukiwarce oraz skupienie uwagi użytkownika właśnie na tym oferowanym elemencie. Strona produktowa powinna wyróżniać się dedykowaną i kojarzoną z nim szatą graficzną oraz unikalną domeną. Takie działania z pewnością przełożą się na prestiż i kreację profesjonalnego wizerunku firmy. Solidne działania promocyjne połączone ze skutecznym i łatwym monitorowaniem statystyk – to wszystko jest możliwe właśnie dzięki stronie internetowej tego typu. Jeżeli chcemy zmaksymalizować konwersję to powinniśmy postawić właśnie na to rozwiązanie.

Landing Page jako nowoczesny wymiar strony internetowej

Badania przeprowadzone na wielu stronach internetowych z różnych branż mówią jasno – promocja produktu lub usługi jest o kilkaset procent skuteczniejsza na stronach typu landing page. 

W związku z tym tworzy się je po to aby realizować jasno sprecyzowany cel np. pozyskanie danych kontaktowych do potencjalnego klienta, bezpośrednia sprzedaż czy realizacja akcji promocyjnej.  Budowa stron tego typu jest z reguły uproszczona i zawiera podstawowe elementy. Klasyczna strona landing page to kreacja graficzna, która ma za zadanie eksponować produkt lub usługę. Zawiera także informację w formie call to action oraz formularz kontaktowy. Tego typu sprecyzowanie na określony cel sprawia, że witryny tego typu są coraz częściej wybieranym narzędziem w marketingu sieciowym. Sztuką jest stworzenie landing page o wysokiej konwersji w postaci wielu zamówień lub leadów w stosunku do ilości odwiedzin strony.

Responsywne strony internetowe – przyszłość czy może obecnie już standard?

Jeszcze jakiś czas temu responsywne strony internetowe czyli takie które są dopasowane do urządzeń mobilnych były traktowane jako element dodatkowy często zapominany w procesie tworzenia stron www.

Dziś jest to standard o którym musimy pamiętać budując stronę internetową. Zmiana ta nastąpiła w procesie popularności urządzeń mobilnych do których przyczynił się rozwój technologii oraz łatwiejszy i tańszy dostęp do internetu bezprzewodowego. Z dnia na dzień rośnie liczba użytkowników, którzy przeglądają treści internetowe na tabletach i smartfonach. Z badań statystycznych wynika, że ponad 22 mln Polaków korzysta na co dzień z Internetu. Co więcej ponad 5 mln z nich regularnie surfuje w sieci przy użyciu urządzenia przenośnego. Warto dodać, że liczba ta z roku na rok rośnie a to oznacza, że już teraz dostosowanie strony do urządzeń mobilnych jest standardem. Responsywna strona internetowa to taka, która dostosowuje się do rozdzielczości ekranu na którym jest przeglądana. To sprawia, że jest wyświetlana poprawnie i w sposób przyjazny dla użytkowników korzystających z komputera stacjonarnego, laptopa, tableta czy smartfona.  Projektowanie stron w technologii responsywnej sprawia, że są one dostosowane do odbiorców. Duże przyciski do nawigacji strony, optymalizacje pod ekrany dotykowe, pozbawienie zbędnych elementów i wiele innych sprawią, że użytkownicy będą bardzo zadowoleni i z chęcią pozostaną na stronie dłużej.