Anty-szkodnik.pl

Strona internetowa dla firmy Anty-Szkodnik

Anty-szkodnik.pl to firma, która świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu DDD (dezynsekcji, deratyzacji oraz dezynfekcji). Firma działa od wielu lat w branży DDD na terenie Białegostoku oraz województwa podlaskiego. Anty-szkodnik.pl to doświadczona firma używającą nowoczesnych metod. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie oraz zapewniamy pełną dyskrecję zwłaszcza przy problemie pluskwy domowej czy karaluchów.

Branża:

Ochrona przed szkodnikami

Domena:

anty-szkodnik.pl

Case study, które prezentujemy poniżej to efekt współpracy naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z firmą Anty-Szkodnik. Zastanawiasz się dlaczego prezentujemy otrzymane wyniki? Przede wszystkim głównym tego powodem jest fakt, iż rezultat zdecydowanie przerósł oczekiwania naszych klientów! Warto dodać, iż uzyskanie tak bardzo zadowalających wyników było możliwe dzięki kompleksowemu podejściu do wszystkich działań SEO.

Cel

Firma Coolbrand od początku współpracy z klientem wykonała między innymi:

 • Nowy projekt strony internetowej, którą wyróżnia oryginalna grafika- witryna została przygotowana w sposób indywidulany według potrzeb i wymagań klienta
 • Profesjonalną optymalizację techniczną pod kątem SEO strony www- prace typowo techniczne, które wykonaliśmy obejmują w swoim zakresie miedzy innymi: optymalizacji opisów meta tagów, opisu strony www, linkowania wewnętrznego a także konfiguracji Google Analytics
 • Profesjonalną optymalizację treści pod katem SEO- oczywistą rzeczą jest to, iż Google to wyszukiwarka tekstowa, dlatego też na stronie klienta nie mogło zabraknąć treści nasyconych odpowiednimi frazami kluczowymi oraz ciekawych artykułów
 • Linkowanie strony z wartościowych miejsc- powinieneś wiedzieć, iż dobre oraz naturalne linkowanie to jedna z podstaw sukcesu strony www. Co więcej? Bardzo istotne jest również to z jakiej witryny pozyskujemy link. Linkowanie strony internetowej z wartościowych miejsc sprawi, że Twoja witryna osiągnie wysokie pozycje w Google!
 • Co więcej? Napisaliśmy wiele artykułów blogowych z zastosowaniem odpowiednich fraz i słów kluczowych, co również miało wpływ konwersję i widoczność strony w wyszukiwarce Google. Wszystkie osiągnięte przez nas rezultaty jasno pokazują, iż najbardziej istotna jest ciągła praca nad stroną internetową, bowiem daje ona pewność i gwarancję wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Doskonałe efekty współpracy!

TOP3
TOP10
TOP50

Przedstawione screeny to precyzyjny dowód efektów naszej pracy z klientem, a więc przede wszystkim znaczny wzrost widoczności w sieci. Należy zaznaczyć, iż od momentu rozpoczęcia współpracy z firmą Antyszkodnik.pl (od lipca 2020) widoczność jej strony internetowej znacznie wzrosła. Poniżej przedstawiamy porównanie wyników w momencie rozpoczęcia współpracy do obecnych rezultatów:

 • Widoczność słów w TOP3 – wzrost z 7 do 20
 • Widoczność słów w TOP10 – wzrost z ponad 34 do 72
 • Widoczność słów w TOP50 – wzrost z 201 do 788 (wzrost aż o 587!)

Co istotne? Osiągniecie powyższych wyników to efekt zastosowania właściwych i niezwykle skutecznych słów kluczowych! Dzięki bogatemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy specjalistów Coolbrand znacząco wzrosło zainteresowanie w sieci usługami firmy naszego klienta! Bardzo dobrym pomysłem okazało się także wprowadzenie bloga poradnikowego, gdzie poruszane są różne tematy związane z branżą firmy. Doświadczeni copywriterzy regularnie dostarczają wartościowe artykuły, co sprawia że popularność strony klienta wzrasta jeszcze bardziej!

Komfortowa i wygodna współpraca!

Otrzymany rezultat nie był by możliwy do osiągnięcia, gdyby nie bardzo dobra współpraca na linii Klient- agencja! Jest to niezwykle ważny element, bowiem dobry kontakt firmy z klientem to podstawa sukcesu. Dla nas liczy się przed wszystkim satysfakcja i zadowolenie z osiągniętych efektów, dlatego też podczas wszelkich prac nad stroną przywiązywaliśmy uwagę do każdego nawet najmniejszego szczegółu!

Korzyści, efekty wynikające ze współpracy z Coolbrand

Efekty jakie uzyskaliśmy po roku współpracy z Antyszkodnik.pl to szereg korzyści między innymi:

 • Wzrost wyświetleń, kliknięć w wynikach wyszukiwania
 • Wzrost ogólny liczby słów kluczowych w TOP3, TOP10 oraz TOP50
 • Wzrost zapytań potencjalnych klientów, zainteresowanych ofertą firmy
 • Zwiększenie sprzedaży usług