Kariera

Programista Prestashop / PHP

Wynagrodzenie: 8 – 10 tys. zł

Opis stanowiska:

Projektowanie, programowanie oraz implementacja projektów opartych na Prestashop
Tworzenie zaawansowanych modułów i rozwiązań integracyjnych na platformę Prestashop
Wsparcie dla PM-ów w zakresie identyfikacji wymagań klientów oraz wyceny projektów
Rozwój istniejących aplikacji
Udział i pomoc w identyfikacji najlepszych rozwiązań technologicznych
Opracowywanie procedur testowych i wdrożeniowych
Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
Dbanie o jakość kodu i zgodność z powszechnie obowiązującymi standardami
Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

Wymagania:

Ekspercka znajomość platformy Prestashop od strony wdrożeniowej oraz programowania i rozbudowy
Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w realizacji rozbudowanych projektów opartych o platformę Prestashop
Bardzo dobra znajomość technologii: PHP5, Smarty, mysql wraz z umiejętnością optymalizacji zapytań SQL, XML, javascript, jQuery
Dobra znajomość HTML/CSS/RWD
Dobre zdolności analityczne
Znajomość angielskiego na poziomie swobodnego komunikowania się z klientami anglojęzycznymi przez chat oraz czytanie dokumentacji technicznej
Zdolność do samodzielnego realizowania poszczególnych etapów projektów

Mile widziane:

Pasja, zaangażowanie, kreatywność oraz chęć pogłębiania wiedzy w zakresie wykorzystywanych technologii
Znajomość PHP7
Znajomość frameworków Symphony lub Zend
Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji Git
Konfigurowanie środowisk serwerowych Linux / Apache

Oferujemy:

Stabilne i długoterminowe zatrudnienie
Możliwość pracy zdalnej bez marnowania czasu na dojazdy i stanie w korkach 🙂
Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
Atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników doświadczenia
Pracę w młodym i prężnym zespole
Udział w ciekawych projektach dla klientów polskich i zagranicznych
Możliwość rozwoju zawodowego
Luźną atmosferę pracy pod okiem fajnych PM’ów J i niebanalne poczucie humoru
Możliwość wdrażania własnych pomysłów
Preferowane rozliczenie B2B
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.