Programista WordPress

Zakres obowiązków

  • programowanie i tworzenie projektów w środowisku WordPress,
  • realizowanie zmian funkcjonalnych, integracyjnych, testowanie,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • integrowanie strony internetowej z różnymi usługami internetowymi,
  • analizowanie wymagań projektowych z zespołem i proponowanie najlepszych rozwiązań wdrożeniowych,
  • integrowanie i customizacja systemu WordPress.

Wymagania must have:

  • pisanie motywów WP i Woocommerce od zera- wymagamy byś wiedział jak używać poszczególnych składowych motywów oraz byś wiedział jak użyć własnych zgodnie z WP Codex
  • znajomość logiki działania WP- child themes, pluginy, no wszelkie podstawy, które wykraczają poza samo pisanie motywów
  • custom post type i custom taxonomy- jeśli używasz- świetnie, jeśli nie- chcemy byś najpierw dowiedział się co to jest i jak działa 🙂
  • acf – absolutny must have, interesuje nas tylko to jeśli chodzi o postmeta, inne są równie fajne, ale cały zespół pracuje na nim. Jeśli potrafisz używać pm bez jego użycia- jeszcze lepiej, ale na pewno trafisz w końcu na temat, w którym acf będzie podstawą
  • umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków dlaczego coś (nie)działa. Jednocześnie nie wymagamy całkowitej samodzielności- jesteśmy zespołem, więc w tych trudnych momentach wspieramy się, niekoniecznie rozwiążemy problem za Ciebie, ale nadamy kierunek, który pozwoli rozwiązać problem.

Wymagania nice to have:

  • znajomość i lubienie się z wp query- czasami projekt może tego wymagać, czasem łatwiej napisać zapytanie do bazy by osiągnąć lepszą wydajność
  • umiejętność pisania pluginów- nie od razu pisać drugi woocommerce, ale czasami przydaje się napisać coś, co wykona się poza motywem
  • customizacja dowolnych templatów Wocoommerce
  • znajomość hooków wordpress i woocommerce
  • znajomość innych narzędzi typu wp-cli, composer, curl, wszystko co wykracza poza wordpress (a więc czysty php, jakieś frameworki php/css/js)- wordpress to nasz prawie cały świat, ale czasami nie wystarcza, a Twoja wiedza może się przydać 🙂

Co oferujemy

  • praca zdalna lub stacjonarna
  • pracę w płaskiej strukturze
  • elastyczny czas pracy
  • realną ścieżkę rozwoju
  • konkurencyjne zarobki uzależnione od umiejętności
  • dowolna forma współpracy – umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie