Moduł Blue Media

Blue Media to firma, która stworzyła nowoczesne rozwiązania technologiczne ułatwiające i przyśpieszające realizację codziennych płatności offline i online. Ułatwia zarządzanie finansami domowymi za pomocą innowacyjnych, a zarazem prostych w obsłudze narzędzi. Automatyzuje wszelkie transakcje płatnicze – od płatności za rachunki, przez doładowania telefonów na kartę, po opłaty za przejazdy autostradami. Gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich transakcji, stosując się do zaleceń prawa oraz wykorzystując pojawiające się na rynku najnowsze rozwiązania technologiczne.

Branża:

Finansowa

Domena:

bluemedia.pl

W poniższym case study prezentujemy efekty świetnej współpracy naszego zespołu z Blue Media w zakresie usprawnienia wtyczki dla wersji PrestaShop 1.6 i 1.7.

Cel:

Opieka nad modułem i jego ciągły rozwój – wsparcie oficjalnej wtyczki Blue Media umożliwiającej szybkie płatności PrestaShop 1.7 w Polsce i zagranicą oraz płatności odroczone i ratalne.

Rezultaty współpracy:

Najważniejsze zmiany dokonane przez specjalistów COOLBRAND w nowej wersji modułu to:

  • Umieszczenie wyboru metod płatności bezpośrednio w module
  • Usunięcie zbędnych przekierowań
  • Dodanie wielu bramek – paypo, blik widget, alior raty
  • Poprawiona walidacja w checkout
  • Zmiana otwierania dostępnych płatności m.in. otwieranie okna popup
  • Przebudowa administracji modułu
  • Umieszczenie modułów analitycznych GA4, Amplitude

Doskonały efekt współpracy!

Współpraca COOLBRAND i Blue Media jest dowodem na to, że odpowiednio przygotowana i wdrożona strategia działań, nawet w krótkim czasie może prowadzić do doskonałych rezultatów. Obustronne zaangażowanie partnerów, a tym samym doskonała współpraca może stanowić fundament stwierdzenia, iż kolejne wspólne sukcesy są przed nami.