Moduł PrestaShop 1.7 i 8 Olza Logistic

Olza Logistic to profesjonalna firma zajmująca się logistyką transgraniczną. Jej zespół tworzą doświadczeni specjaliści IT, którzy zapewniają sprawne działanie systemu do zlecania wysyłek, osoby z działów BOK i call center dbające o sprawną komunikację z Klientami biznesowymi i odbiorcami paczek oraz szereg konsultantów i menadżerów. Głównym założeniem firmy jest jak najszybsze dostarczanie paczek Klientów.

Branża:

Transportowa/kurierska

Domena:

https://www.olzalogistic.com/

Przedstawione przez nas case study to rezultat współpracy naszych wykwalifikowanych i posiadających wieloletnie doświadczenie ekspertów z firmą Olza Logistic. Prezentuje ono zakres wykonanych przez nas prac, czyli budowę modułu dla sklepów internetowych PrestaShop 1.7 oraz 8.

Cel

Wykonanie modułu dla Olza Logistic pozwalającego na sprawne i szybkie zarządzanie wysyłkami z poziomu panelu administracyjnego oraz integrację z systemem logistycznym firmy dla tysięcy sklepów internetowych PrestaShop 1.7 oraz 8 w Polsce i zagranicą.

Rezultaty współdziałania

  • Pełna integracja PrestaShop z Olza Logistic
  • Moduł umożliwia sprawne i szybkie dodawanie przesyłek krajowych, zagranicznych
  • Dodatkowe funkcje wdrożone tylko przez nas czynią nasz moduł jedynym w swoim rodzaju i zapewne wyjątkowym rozwiązaniem na rynku.

Efektywna współpraca!

Dzięki precyzyjnemu planowaniu, efektywnej komunikacji i wsparciu Klienta, zrealizowaliśmy projekt modułu PrestaShop 1.7 oraz 8, używanego w sklepach internetowych, w ustalonym terminie.