Moduł PrestaShop PayU

Moduł PrestaShop PayU
Wtyczka do płatności PayU WooCommerce

PayU tworzy największy i najpopularniejszy system e-płatności w Polsce. Dzięki niemu zapłata za zakupione przedmioty bądź usługi jest szybka i bezpieczna. Payu to prężnie rozwijająca się firma, która działa w 18 krajach na 4 kontynentach, dostarczając ponad 300 wygodnych i bezpiecznych metod płatności: karty płatnicze, przelewy elektroniczne, raty 100% online, płatności odroczone (kup teraz, zapłać…

Branża:

Finansowa

Domena:

payu.com

Case study, które prezentujemy poniżej to efekt współpracy naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z firmą PayU w zakresie budowy modułu do płatności dla sklepów internetowych PrestaShop.

Cel

Wykonanie oficjalnej wtyczki PayU pozwalającej na płatności przy pomocy wszystkich kanałów dostępnych u operatora w wielu tysiącach sklepów internetowych PrestaShop 1.6 oraz 1.7 w Polsce i zagranicą.

Efekt Współpracy

Zaprojektowania przez zespół CoolBrand oficjalna wtyczka dla systemu płatności PayU to jeden z najpopularniejszych dodatków spotykany w sklepach internetowych PrestaShop.

Najważniejsze zmiany w nowej wersji modułu:

  • Umieszczenie wyboru metod płatności bezpośrednio w module oraz usunięcie zbędnych przekierowań
  • Poprawiony mechanizm zwrotów
  • Płatność kartą dostępna bezpośrednio w checkout, usunięte zbędne przekierowania
  • Poprawiona walidacja w checkout
  • Zmodyfikowana opcja ponowienia płatności

Znakomita współpraca!

Odpowiednie zaplanowanie pracy, doskonała komunikacja i wsparcie po stronie Klienta pozwoliły na terminową realizację projektu oficjalnie używanego modułu do sklepów PrestaShop 1.6 oraz 1.7.