Moduł WESUB

WESUB to pioner na polskim rynku w zakresie oferty doradztwa transformacji przedsiębiorstw do modelu subskrypcyjnego. Umożliwia rodzimym firmom dołączenie do globalnego nurtu subscription economy (ekonomia subskrypcyjna), w ramach którego rozwijają się m.in. spółki reprezentujące sektory od mody, motoryzacji, po wytwórców maszyn budowlanych. Grupa WESUB składa się z najlepszych ekspertów z wielu dziedzin, którzy z pełnym…

Branża:

Finansowa

Domena:

wesub.eu

Przedstawione przez nas poniżej case study to rezultat doskonałej współpracy specjalistów COOLBRAND z firmą WESUB w zakresie zaprojektowania wtyczki RENT PAY do płatności dla sklepów internetowych działających w systemie PrestaShop.

Cel

Stworzenie oficjalnej wtyczki dla WESUB „RENT PAY”, umożliwiającej płatności przy pomocy wszystkich kanałów dostępnych u operatora, zarówno w polskich, jak i zagranicznych sklepach online.

Efekty współpracy:

Stworzona przez doświadczonych specjalistów COOLBRAND wtyczka RENT PAY dla systemu płatności stanowi jeden z najpopularniejszych dodatków, jakie spotkać można w sklepach internetowych PrestaShop.

Najważniejsze cechy wtyczki:

  • Dodaje metodę płatności w sklepie
  • Wybór tej metody płatności w checkoucie powoduje przekierowanie do zewnętrznej strony Klienta
  • Dzięki skryptowi dla akcji cron sklep pobiera zamówienia z zewnętrznego systemu i aktualizuje jego statusy w sklepie
  • Komunikacja odbywa się po API
  • Zarówno na karcie produktu, jak i w koszyku pojawia się przycisk informujący użytkownika o kwocie, za którą może wynająć produkt
  • Moduł umożliwia generowanie pliku XML z feedem produktowym, z możliwością filtrowania kategorii

Świetna współpraca

Umiejętne zaplanowanie poszczególnych etapów pracy, sprawna komunikacja oraz pomoc i wsparcie po stronie Klienta pozwoliły na realizację projektu wtyczki RENT PAY do płatności dla sklepów internetowych PrestaShop. Owocna współpraca z WESUB w przyjemnej atmosferze zmieniła się w kolejne wspólnie zrealizowany cel.