Pozycjonowanie sklepu Opakowania na wynos

opakowania na wynos

Sklep internetowy Opakowania na wynos jest nowoczesną platformą sprzedaży internetowej, obecną w internecie od 2009 roku. Zajmuje się sprzedażą bezpośrednią oraz dystrybucją opakowań jednorazowych i materiałów opakowaniowych.

Branża:

Dystrybucja i sprzedaż opakowań

Domena:

opakowanianawynos.pl

Jako firma posiada prawie trzydziestoletnie doświadczenie w branży opakowań. Swoją wysoką pozycję firma zbudowała na starannie pielęgnowanych relacjach z Klientami, dla których walczyła i walczy zawsze o jak najkorzystniejsze ceny. Dbałość o utrzymanie najniższych cen jest nieustanną osią działalności firmy. Odbiorcami Opakowania na wynos są zarówno Klienci indywidualni, jak i duże międzynarodowe firmy. Sklep wyróżnia nie tylko indywidualne podejście, ale również fachowe doradztwo, doświadczenie i znajomość branży. Oferta skierowana jest m.in. do lokali gastronomicznych, hoteli i pensjonatów, firm cateringowych, cukierni, kawiarni, samorządów i urzędów oraz wielu innych branż.

Opakowania na wynos nawiązało współpracę z COOLBRAND, powierzając nam prowadzenie działań SEO po innej agencji, w celu zwiększenia widoczności witryny, jak i zbudowania świadomości, głownie wśród firm o istnieniu i dostępności takiego rozwiązania w Polsce. Jakie efekty przynosiła realizacja kompleksowych działań SEO i aktywna kooperacja? Sprawdź w niniejszym opracowaniu.

Cel

 • Profesjonalna optymalizacja techniczna pod kątem SEO – optymalizacja opisów meta tagów, opisu strony internetowej, linkowanie wewnętrzne
 • Profesjonalna optymalizacja treści pod kątem SEO – content nasycony właściwymi frazami i słowami kluczowymi, ciekawe i merytoryczne artykuły
 • Linkowanie do strony Klienta z wartościowych miejsc – działania mające na celu podwyższenie pozycji strony w Google

Doskonałe efekty współpracy

Wykres widoczności z SENUTO dla TOP3, TOP10 oraz TOP50
Wykres widoczności z SENUTO dla TOP3, TOP10

Najlepszym dowodem na efekty naszej pracy z firmą Opakowania na wynos są powyższe screeny. Od chwili rozpoczęcia współpracy (od maja 2019 roku) widoczność strony w sieci znacznie wzrosła. Co więcej? W tym momencie serwis osiąga rekordowe wyniki – najwyższe pozycje w historii działalności sklepu! Ponadto, strona naszego Klienta jest widoczna w sieci na najtrudniejsze i najważniejsze frazy dla jego branży takie jak m.in. opakowania na wynos, opakowania jednorazowe, kubeczki plastikowe itp. To naprawdę ogromny sukces. Oto porównanie wyników w momencie rozpoczęcia współpracy do obecnych efektów:

 • Widoczność słów w TOP3 – wzrost z 68 do 223
 • Widoczność słów w TOP10 – wzrost z 382 do 803 ( wzrost aż o 421!)
 • Widoczność słów w TOP50 – wzrost z 1068 do 3215 (wzrost aż o 2147!)

Należy zaznaczyć, iż zdobycie powyższych wyników jest efektem zastosowania odpowiednio dobranych fraz i słów kluczowych. Połączenie wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów sprawiło, że znacząco wzrosło zainteresowanie w sieci usługami firmy naszego Klienta.

Wygodne warunki współpracy podstawą sukcesu!

Uzyskane efekty nie byłyby możliwe do osiągnięcia, gdyby nie świetna współpraca na linii Klient-agencja. Warto zaznaczyć, że jest to najistotniejszy element, ponieważ dobry kontakt naszych specjalistów w Klientem jest podstawą sukcesu. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie Klienta z osiągniętych rezultatów, dlatego przykładamy uwagę do wszystkich szczegółów.

Efekty wynikające ze współpracy z COOLBRAND:

 • Zwiększanie ogólnej widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania
 • Wzrost wyświetleń, kliknięć w Google
 • Znaczny wzrost liczby słów kluczowych w TOP3, TOP10 oraz TOP50 – obecnie rekordowe wyniki
 • Wzrost zapytań potencjalnych Klientów zainteresowanych ofertą firmy
 • Oraz wzrost sprzedaży usług