Wtyczka PrestaShop Easy Protect

EasyProtect przedluzona gwarancja wtyczka WooCommerce
Logo Easy Protect Przedłużona Gwarancja

EasyProtect Przedłużona Gwarancja to usługa oferowana przez globalną korporację SQTR LLC, specjalizującą się w finansowych produktach i usługach. Dzięki konsekwentnemu podejściu i profesjonalizmowi w obsłudze Klienta, firma ta zdobyła pozycję lidera na rynku usług związanych z przedłużoną gwarancją oraz ubezpieczeniem sprzętu elektronicznego.

Branża:

Ubezpieczenia

Domena:

easyprotect.pl

Prezentowane case study to efekt współpracy naszego zespołu IT z firmą SQTR LLC w zakresie opracowania wtyczki EasyProtect dla sklepów internetowych działających na platformie PrestaShop w wersjach 1.7 i 8.

Cel

Stworzenie wtyczki dla sklepów internetowych korzystających z platformy PrestaShop, mającej na celu umożliwienie ich Klientom zakupu dodatkowej gwarancji na produkty po upływie gwarancji producenta.

Efekt Współpracy

Wtyczka EasyProtect Przedłużona Gwarancja, zaprojektowana przez zespół CoolBrand, umożliwia Klientom sklepów PrestaShop nabycie przedłużonej gwarancji. Kluczowe funkcjonalności wtyczki to:

  • Prosta i intuicyjna struktura,
  • Integracja z API EasyProtect,
  • Możliwość zarządzania dostępnością gwarancji w określonych kategoriach produktowych.

Interfejs użytkownika wtyczki został zintegrowany z kartami produktów, listami produktów oraz koszykiem. Każdą z tych sekcji sprzedawca może aktywować lub dezaktywować według własnych potrzeb. Co więcej? Dzięki integracji z API EasyProtect, propozycje przedłużenia gwarancji są generowane i aktualizowane w czasie rzeczywistym.

EasyProtect Przedłużona Gwarancja Wtyczka WooCommerce

Efektywna współpraca!

Projekt został zrealizowany z wyprzedzeniem dzięki starannej analizie potrzeb, co zaowocowało szczegółowym, etapowym planem działań. Całość procesu przebiegła sprawnie, a każdy etap był realizowany zgodnie z pierwotnymi założeniami. Dzięki skutecznemu planowaniu i wykorzystaniu odpowiednich narzędzi do organizacji pracy, projekt podzielony został na mniejsze segmenty, tzw. sprinty. Takie podejście miało bezpośredni wpływ na terminową realizację projektu. Doskonałe efekty to wynik ciężkiej pracy i zaangażowania z obu stron, co znacząco przyczyniło się do osiągnięcia sukcesu.