Wtyczka WooCommerce Easy Protect

EasyProtect przedluzona gwarancja wtyczka WooCommerce
Logo Easy Protect Przedłużona Gwarancja

EasyProtect Przedłużona gwarancja to produkt międzynarodowej spółki SQTR LLC działającej w branży usług i produktów finansowych. Osiągnięcie pozycji lidera w sektorze usług przedłużonej gwarancji i asekuracji sprzętu elektronicznego zawdzięczają konsekwencji w działaniu i profesjonalnemu podejściu do każdego Klienta.

Branża:

Ubezpieczenia

Domena:

easyprotect.pl

Prezentowane case study to efekt współpracy naszego zespołu IT z firmą SQTR LLC w zakresie budowy wtyczki EasyProtect dla sklepów internetowych WooCommerce.

Cel

Wykonanie wtyczki do sklepów internetowych działających na platformie WooCommerce, które chcą oferować swoim klientom kontynuacje i zachowanie ciągłości po ustaniu gwarancji producenta Twojego sprzętu.

Efekt Współpracy

Wtyczka EasyProtect Przedłużona Gwarancja stworzona przez zespół CoolBrand umożliwia zakup dodatkowej gwarancji do produktów w sklepach opartych o Woocommerce. Najważniejsze cechy:

  • Lekka i przejrzysta struktura,
  • Pozwala na integrację z API EasyProtect,
  • Zarządzanie możliwością kupna gwarancji w określonych kategoriach.

Frontowy interfejs aplikacji jest podpięty pod kartę produktu, listę produktów i koszyk. Każdą z tych lokalizacji sprzedawca może dowolnie włączyć lub wyłączyć. Dzięki integracji z API EP oferty przedłużonej gwarancji są obliczane w czasie rzeczywistym.

EasyProtect Przedłużona Gwarancja Wtyczka WooCommerce
EasyProtect Przedłużona Gwarancja Wtyczka WooCommerce
EasyProtect Przedłużona Gwarancja Wtyczka WooCommerce

Efektywna współpraca!

Dzięki odpowiedniej analizie potrzeb, która zakończyła się podzielonym na etapy planem działania całość pracy przebiegła sprawnie a poszczególne etapy były realizowane w pierwotnie zakładanych terminach. Ten projekt to owoc ciężkiej pracy i zaangażowania po obu stronach projektu. Odpowiednie planowanie oraz dobór odpowiednich narzędzi organizujących pracę pozwolił na podzielenie całego przedsięwzięcia na mniejsze etapy tzw. sprinty, które przełożyły się bezpośrednio na realizację projektu w zrealizowaliśmy projekt w zakładanym terminie.