Wtyczka WooCommerce PayU

Grafika wtyczka WooCommerce
Wtyczka do płatności PayU WooCommerce

Firma PayU od 2006 roku tworzy największy system płatności online w Polsce. Jako prężnie rozwijająca się firma działa w 18 krajach na 4 kontynentach, dostarczając ponad 300 wygodnych i bezpiecznych metod płatności: karty płatnicze, przelewy elektroniczne, raty 100% online, płatności odroczone (kup teraz, zapłać później), płatności cykliczne, płatności mobilne, portfele elektroniczne (Apple Pay, Google Pay,…

Branża:

Finansowa

Domena:

payu.com

Zaprezentowane przez nas case study to efekt bardzo dobrej współpracy naszego zespołu IT z firmą PayU w zakresie budowy wtyczki do płatności dla sklepów internetowych opartych na silniku WooCommerce.

Cel

Wykonanie oficjalnej wtyczki PayU pozwalającej na płatności przy pomocy wszystkich kanałów dostępnych u operatora w wielu tysiącach sklepów internetowych w Polsce i zagranicą.

Efekt Współpracy

Zaprojektowania przez zespół CoolBrand oficjalna wtyczka dla systemu płatności PayU to jeden z najpopularniejszych dodatków spotykany w sklepach internetowych WooCommerce.

Najważniejsze cechy wtyczki:

  • obsługa trybu sandbox,
  • ponawianie płatności,
  • umożliwia definiowanie odrębnych danych integracyjnych w każdym z kanałów,
  • ograniczanie kanału do metod wysyłki,
  • sortowanie/wykluczanie banków w kanale PBL
  • obsługa płatności kartą bezpośrednio na stronie sklepu.

Znakomita współpraca!

Odpowiednie rozplanowanie pracy, doskonała komunikacja i wsparcie po stronie Klienta pozwoliły na realizację projektu oficjalnie używanej wtyczki do płatności dla systemu WooCommerce. Podzielenie całego projektu na kamienie milowe było gwarancją realizacji projektu w pierwotnie planowanym terminie. Owocna współpraca z PayU przy realizacji tego projektu przerodziła się w kolejne wspólne realizowane przedsięwzięcia.