Kiedy Google wprowadziło aktualizację Panda i Pingwin, pozycjonowanie i promowanie stron w wyszukiwarce nie było już takie proste. Teraz, musimy dostosować się do nowych wymagań, aby nie otrzymać kary od Google, która skutkuje usunięciem strony z wyników wyszukiwania. Aby jak najlepiej wypromować stronę, warto połączyć działania SEO i content marketingu.

Czytaj dalej

Wyszukiwarka Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie. Codziennie wpisujemy do niej około 3 miliardy zapytań. Co ciekawe, aż 450 milionów z nich jest zupełnie nowa, nigdy wcześniej nie wpisywana. Nie zastanawialiście się nigdy, jak działa wyszukiwarka? Jak to jest, że w kilka sekund potrafi znaleźć odpowiedź na każde pytanie? Przede wszystkim odpowiada za to sztuczna inteligencja Google, które jest niezwykle rozwinięta.

Czytaj dalej

Pozycjonowanie stron internetowych jest czasochłonne i wymaga sporej wiedzy oraz doświadczenia. Google ma też swoje zasady, do których musimy się dostosować. Z pewnością nie ułatwia on sprawy, ponieważ wciąż zmienia działania algorytmu i musimy na bieżąco sprawdzać, co nowego musimy wprowadzić do naszych działań.

Czytaj dalej

Często słyszy się, że treści na stronie i opisy produktów powinny być unikalne. Ale właściwie dlaczego? Czy nie prościej jest skopiować artykuły z innych stron? Może łatwiej, ale z pewnością nie będzie to efektywne i przyniesie miało więcej szkody niż pożytku.

Czytaj dalej

Samodzielne promowanie swojej strony wymaga ogromnego zaangażowania, wiedzy i czasu. Nie każdy ma umiejętności, które pozwolą mu na znaczne zwiększenie ilości odwiedzających, a tym samym potencjalnych klientów, którzy zrobią u nas zakupy, czy zrealizują inne oczekiwania. Dlatego warto zdecydować się na agencję SEO, która całą pracę wykona za nas. Musimy jednak znaleźć prawdziwych profesjonalistów, którzy wyniosą naszą witrynę na wyżyny, ponieważ niektórzy mogą tylko podciąć skrzydła. Dlatego pokażemy czym charakteryzuje się dobra agencja SEO.

Czytaj dalej

Coolbrand © 2018

Newsletter

Informacje o nowych artykułach i sposobach na rozwój biznesu prosto na Twój e-mail

FreshMail.pl