Software House CoolBrand

CoolBrand to doświadczony zespół specjalistów, który w swojej codziennej pracy łączy kreację i technologię, tworząc innowacyjne produkty software’owe.

Dla naszych Klientów tworzymy zaawansowane aplikacje webowe, które wspomagają procesy biznesowe oraz ułatwiają zarządzenie przedsiębiorstwem przez optymalizację procesów w nim zachodzących.

Tworzymy zaawansowane platformy sprzedażowe oraz rozwiązania wspierające planowanie produkcji, organizację magazynu jak i wspierające dział księgowy. Nasze oprogramowanie pomoże m.in. w zarządzaniu produkcją, stanami magazynowymi oraz organizacją pracy poszczególnych pracowników. Przygotowany przez nas software może także integrować się z innym oprogramowaniem wykorzystywanym w Państwa firmie (zakładając, że te programy mają taką możliwość).

Zajmujemy się także tworzeniem nowoczesnych i funkcjonalnych aplikacji mobilnych. Mogą stanowić one zarówno uzupełnienie aplikacji webowych (co pozwala z danego programu korzystać zarówno na komputerze, jak i w przeglądarce) oraz samodzielne oprogramowanie. W aplikacjach możemy wykorzystać wbudowane możliwości urządzenia np. lokalizację GPS, korzystanie z aparatu, rejestrację głosu, czy też wykonywanie połączeń. Tego typu aplikację mogą znacząco usprawnić zadania wykonywane przez pracowników.