Fotografia

Zdjęcia, w których się specjalizujemy:

  • Zdjęcia produktowe
  • Zdjęcia katalogowe
  • Zdjęcia reklamowe
  • Zdjęcia eventowe
  • Zdjęcia biznesowe
  • Fotografia żywności
  • Fotografia architektury i wnętrz

Zdjęcia produktowe

Fotografia packshotowa powinna wywołać chęć posiadania. Wykonujemy zdjęcia, które zachęcają do zakupu i eksponują najlepsze cechy produktu. Takie zdjęcia można wykorzystać na przykład w sklepie internetowym. Zdjęcia możemy wykonać na jednolitym tle, bez tła (wyszparowane) lub w sposób aranżowany. Wszystko zależy od rodzaju produktu i jego przeznaczenia. W naszej ofercie znajdują się także zdjęcia 360°, które przedstawiają produkt w nowoczesnym wydaniu. Dzięki nim klient może obracać zdjęcie w dowolną stronę i dokładniej obejrzeć produkt.

Zdjęcia katalogowe

Zdjęcia katalogowe wykonywane przez naszą firmę są niepowtarzalne, doskonale doświetlone i w zachwycającej aranżacji. Każda fotografia jest przemyślana i pasuje do całości marki. Zdjęcia katalogowe są spójne i wysuwają na pierwszy rzut najlepsze cechy produktu. Każde zdjęcie jest poddawane szczegółowej obróbce graficznej, która uwydatnia kolory i usuwa niedoskonałości. Nasze fotografie krzyczą do klienta „musisz to mieć!”.

Zdjęcia reklamowe

Nie istnieje efektywna kampania reklamowa bez perfekcyjnych zdjęć. Ciekawe kompozycje, które zaskakują i zwracają uwagę na produkt to klucz to sprzedaży produktu. Sesja do zdjęć reklamowych wykonywana jest z ogromną dozą kreatywności i innowacyjności. Dzięki naszym zdjęciom kampania reklamowa zawsze kończy się sukcesem.

Fotografia żywności

Potrafimy zrobić zdjęcia, na których widok każdemu wzrasta apetyt. Zrobienie doskonałych zdjęć żywności wymaga doświadczenia i wielu ciekawych pomysłów. Liczy się przede wszystkim aranżacja i zabawa światłem. Posiadamy niezwykłe wyczucie smaku, którym potrafimy podzielić się z klientem.

Fotografia architektury i wnętrz

Wprawne oko potrafi zrobić zdjęcie architektury, które uwydatni jej urok i niezwykłość. Wiemy jak przedstawić budynek i jego wnętrze w jak najlepszym świetle i pokazać jej najlepsze walory. Możemy wykazać surowość obiektu, jego elegancje i wszystko to, czego zażyczy sobie klient.

Fotografia eventowa

Udokumentujemy każdego rodzaju imprezę i spotkania biznesowe. Zajmujemy się fotografowaniem imprez firmowych, imprez promocyjnych, imprez klubowych, koncertów, pokazów mody oraz innych wydarzeń. Dodatkowo wykonujemy również zdjęcia podczas szkoleń, konferencji i targów.

Zdjęcia biznesowe

Nic tak dobrze nie wzbudza zaufania do firmy jak zdjęcia właścicieli, prezesów i pracowników. Klienci lubią wiedzieć z kim mają do czynienia po drugiej stronie telefonu czy komputera. Wykonujemy zdjęcia portretowe, które wykażą profesjonalizm pracowników i ich osobowość. Pokazujemy najlepsze cechy ludzi, bo wiemy jak liczy się pierwsze wrażenie. Dzięki naszym zdjęciom cały zespół będzie prezentował przekonujący wizerunek, na którego podstawie klienci sami wyciągną oczekiwane wnioski. Sesje wizerunkowe pomogą wzbudzić zaufanie i pokażą firmę od jak najlepszej strony.

Czym się zajmujemy?

Nasza oferta obejmuje pisanie unikalnych artykułów tematycznych, tekstów zapleczeczowych, sprzedażowych oraz na strony firmowe, opisy produktów oraz prowadzenie blogów. Zapewniamy wysoką jakość i skuteczność naszych tekstów.